landscape

Bijzonder comité voor de sociale dienst

Elk openbaar centrum voor maatschappelijk welzijn  (OCMW) dient vanaf 1 januari 2019 verplicht een bijzonder comité voor de sociale dienst (BCSD) op te richten. Het bijzonder comité is, naast het vast bureau, het tweede uitvoerend orgaan van het OCMW. De taken van het bijzonder comité zijn vastgelegd in het Decreet over het Lokaal Bestuur. Het bijzonder comité is onder meer bevoegd voor de individuele dossiers inzake maatschappelijke dienstverlening en maatschappelijke integratie.

Het bijzonder comité voor de sociale dienst bestaat uit een voorzitter en een aantal leden. Het Decreet over het Lokaal Bestuur bepaalt het aantal leden. Het aantal leden, de voorzitter niet inbegrepen, hangt af van het aantal leden van de raad voor maatschappelijk welzijn van het OCMW.

Het bijzonder comité voor de sociale dienst van het lokaal bestuur Heuvelland bestaat uit zes leden (voorzitter niet inbegrepen). De zetelverdeling is als volgt (art. 91 DLB):

  • 4 zetels voor lijst Gemeentebelangen;
  • 1 zetel voor lijst CD&V;
  • 1 zetel voor lijst N-VA.

De installatievergadering van de gemeenteraad gaat door op woensdag 2 januari 2019 om 20 uur met aansluitend de OCMW-raad.

Voorzitter

Hilde Stragier 150

Hilde Stragier
Voorzitter bijzonder comité voor de sociale dienst

Polenlaan 5, 8950 Heuvelland (Kemmel)
T 0477/44 82 80
E hilde.stragier@heuvelland.be

Gemeentebelangen – 4 zetels

speciale raad sociaal huis-1 150

Valerie Deknock

Koudekotstraat 22, 8950 Heuvelland (Dranouter)
T 0478/24 36 84
E valerie.deknock@heuvelland.be

speciale raad sociaal huis-5 150

Cindy Durnez

Eikelstraat 3, 8950 Heuvelland (Nieuwkerke)
T 057/36 43 35 of 0474/24 50 54
E cindy.durnez@heuvelland.be

speciale raad sociaal huis-3 150

Chris Heyte

Reningelststraat 70, 8950 Heuvelland (De Klijte)
T 0475/58 72 70
E chris.heyte@heuvelland.be

speciale raad sociaal huis-10 150

Joachim Kestelyn

Blauwpoortstraat 27, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0498/ 97 63 53
E joachim.kestelyn@heuvelland.be

CD&V – 1 zetel

speciale raad sociaal huis-4 150

Sylvie Knockaert

Blauwpoortakker 2, 8950 Heuvelland (Westouter)
T 0478/22 40 73
E sylvie.knockaert@heuvelland.be

N-VA – 1 zetel

speciale raad sociaal huis-2 150

Miguel Thevelein

Planciusplein 17, 8950 Heuvelland (Dranouter)
T 0471/80 59 09
E miguel.thevelein@heuvelland.be

 

Deel deze pagina